Przekładki Peller's
- Przekładki do albumu PELLER'S Model M lub innych odpowiednich albumów na monety z mechanizmem 4-pierścieniowym.
- Wysokiej jakości plastikowe strony rozdzielające nie chłoną wilgoci i są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne w porównaniu do papierowych przekładek.
- Ilość w opakowaniu: 10 arkuszy.
- Rozmiar arkusza: 6,57" x 8,35" (167 mm x 212 mm).
- Uzupełnienie do albumu kolekcjonerskiego PELLER'S Model M lub innych albumów z mechanizmem 4-pierścieniowym o odpowiednim rozmiarze.
- Stylowy czarny kolor podkreśli i uwydatni srebrne oraz złote monety lepiej niż inne przekładki o jaśniejszym tle.
- Wyprodukowano w Europie, bezpieczeństwo i jakość dla Ciebie i Twojej kolekcji.
Szukasz eleganckiego sposobu na organizację swojej kolekcji numizmatycznej? Czarne plastikowe przekładki do albumu/kasera M PELLER’S to doskonałe rozwiązanie, które pozwala na czytelne oddzielenie sekcji w Twoim albumie, a także nadaje kolekcji profesjonalny wygląd.
Najważniejsze cechy produktu:
- Lepsza organizacja kolekcji – przekładki pomagają uporządkować monety i banknoty, oddzielając różne kategorie.
- Idealne dopasowanie – pasują do albumów i klaserów PELLER’S M oraz innych standardowych systemów kolekcjonerskich.
- Wysoka jakość wykonania – trwały plastik odporny na zużycie zapewnia długotrwałe użytkowanie.
- Czarny elegancki kolor – nadaje kolekcji prestiżowy wygląd, jednocześnie poprawiając czytelność organizacji.
- Łatwe w użyciu – wystarczy włożyć przekładki do albumu, aby uzyskać przejrzysty układ kolekcji.
Dlaczego warto wybrać te przekładki?
Czarne plastikowe przekładki PELLER’S M to niezbędne akcesorium dla kolekcjonerów, którzy cenią porządek, profesjonalizm i estetykę w przechowywaniu swoich numizmatów. Dzięki nim Twoja kolekcja będzie lepiej uporządkowana i bardziej efektowna.